جستجو
گروه محصولات
  Menu Close

  الیاف PP بتن (کیسه 5 کیلوگرمی )

  الیاف بتن یا الیاف پلی پروپیلن در واقع نوعی کامپوزیت است و استفاده از آن در ترکیب سیمان و ماسه یا ملات سیمان مقاومت کششی و مقاومت آن را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. در حقیقت، یکی از اشکالات بتن مقاومت در برابر کشش و پایداری آن در برابر ترک خوردگی و پارگی است.
  تومان
  i h
  ارسال به
  *
  *
  روش ارسال
  نام
  تخمین تحویل کالا
  قیمت
  روش حمل و نقلی وجود ندارد

  وقتی الیاف پلی پروپیلن به مخلوط سیمان و ماسه اضافه می شود وزن یا حجم ملات افزایش نیافته و یا نشست نمی کند. الیاف بتن محصولی همگن و دارای درجه انسجام بالایی است و به بتن توانایی ایجاد سطوح مستحکم و منحنی را به عنوان ماده ای منعطف و قابل انعطاف می دهد. یکی دیگر از ویژگی های PP ها قدرت جذب انرژی بالا است که با تأثیر انرژی با ضربه زیاد جدا نمی شود.

  الیاف پلی پروپیلن باعث کاهش جمع شدگی بتن تازه و افزایش مقاومت بتن در برابر ایجاد ترک های تصادفی در ساعات اولیه ناشی از جمع شدگی پلاستیک می شود. این رشته ها به وسیله تشکیل یک شبکه منسجم الیاف باعث افزایش دوام بتن و بهبود مقاومت در برابر آتش سوزی می شود. این الیاف در طولهای مختلف 3 ، 6 ، 12 و 18 میل برش داده می شود. از طول 3 و 6 میلیمتر برای سیمانکاری آستر و نرمه استفاده می شود و از طول 12 میلیمتر برای بتن استفاده می شود 

  0.0 0
  بررسی و نظر خود را بنویسید Close
  • تنها کاربران عضو می توانند بررسی خود را بنویسند
  *
  *
  • بد
  • عالی
  *
  *
  *