جستجو
گروه محصولات
  Menu Close

  قیمت و خرید افزودنی‌های بتن

  در این صفحه از وریاسیتی مجموعه‌ای از بهترین محصولات افزودنی‌های بتن مانند واترپروف بتن مایع، پودری، زودگیر شاتکریت، دیرگیر بتن، ضد یخ بتن، میکروسیلیس، ژل میکروسیلیس و منبسط کننده بتن که برای ایجاد فشردگی بتن، کاهش مصرف آب و جلوگیری از ترک خوردگی، کاهش زمان گیرش، جلوگیری از یخ زدگی در فصل سرد و یخبندان، تقویت خواص آب‌بندی، دوام سازه‌های بتنی و جلوگیری از انقباض، آب انداختن و افزایش مقاومت مکانیکی مورد استفاده قرار می‌گیرند عرضه می‌شود. شما می‌توانید افزودنی‌های بتن را با قیمت مناسب و با کیفیت عالی (تولید ایرانی کیفیت جهانی) در این صفحه مشاهده و نسبت به خرید و سفارش اینترنتی اقدام نمائید.

  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه
  تصویر  دیرگير بتن ZR-1 (کیسه 25 کیلوگرمی)

  دیرگير بتن ZR-1 (کیسه 25 کیلوگرمی)

  دیرگير بتن ZR-1 ماده‌ای پودری شكل است كه با تأثير مستقيم روی هيدراتاسيون سيمان گيرش آن را حداقل به مدت يك ساعت به تعويق می‌اندازد. با استفاده از اين ماده می‌توان بتن را در مسافت‌های طولانی‌تر حمل نمود و پس از ريختن زمان بيشتری برای پرداخت نهائی سطح و انجام ظريف‌كاری‌های باقی خواهد ماند. افزايش زمان گيرش باعث اتصال بهتر لايه‌های مختلف بتن كه با فاصله زمانی ريخته می‌شوند، شده و علاوه بر كاهش ترك‌‌های سطحی موجب افزايش مقاومت آن نيز می‌شود. دیرگير بتن ZR-1 یکی از مواد کمکی بتن محسوب می‌شود که مطابق استاندارد ASTM C494 Type D می‌باشد.
  638,750 تومان
  برابر با 25,550 تومان هر 1 کیلوگرم
  تصویر  زودگیر بتن ZA-1 (کیسه 10 کیلوگرمی)

  زودگیر بتن ZA-1 (کیسه 10 کیلوگرمی)

  زودگير بتن ZA-1 محصولی از شرکت مواد شیمیایی ساختمانی ژیکاوا با اجزاء سيمان وارد واكنش شيميايی شده و با سرعت بخشيدن به عمل هيدراتاسيون سيمان، زمان گيرش بتن را كاهش می‌دهد.
  260,500 تومان
  برابر با 26,050 تومان هر 1 کیلوگرم
  تصویر  زودگیر شاتکریت ZS-1 (کیسه 10 کیلوگرمی)

  زودگیر شاتکریت ZS-1 (کیسه 10 کیلوگرمی)

  زودگير بتن ZS-1 محصولی از شرکت مواد شیمیایی ساختمانی ژیکاوا با اجزاء سيمان وارد واكنش شيميايی شده و با سرعت بخشيدن به عمل هيدراتاسيون سيمان، زمان گيرش بتن را كاهش می‌دهد. زودگير بتن ZS-1 جز مواد کمکی بتن و تحت استانداردهای ISIRO 12601 ، ASTM C 1398 و ASTM C 1141 قابل بررسی می‌باشد.
  265,500 تومان
  برابر با 26,550 تومان هر 1 کیلوگرم
  تصویر  ژل میکروسیلیس ZH-150 ( 24 کیلوگرمی)

  ژل میکروسیلیس ZH-150 ( 24 کیلوگرمی)

  ژل میکروسیلیس ZH-150 به عنوان افزودنی بتن برای تولید بتن با مقاومت زیاد، دوام، اسلامپ بالاتر و نفوذپذیری کمتر نسبت به بتن معمولی به کار می‌رود و استفاده از آن به دلیل دارا بودن ترکیب پوزلانی، علاوه بر افزایش روانی و مقاومت‌های مکانیکی، سبب بالا رفتن مقاومت شیمیایی و نفوذناپذیری در برابر رطوبت و یون‌های خورنده از جمله کلر و سولفات شده و مصرف آن در مناطق شمالی و جنوبی کشور که در معرض خورندگی چنین یون‌هایی قرار دارند قویاً توصیه می‌گردد. ژل میکروسیلیس به عنوان جایگزین بخشی از سیمان است که دارای فوق روان‌ساز، انواع آب‌بند بتن و میکروسیلیس و برخی از افزودنی‌های دیگر می‌باشد. ژل میکروسیلیس ZH-150 بر اساس استانداردهای ASTM C1202 & C494 تولید و عرضه می‌شود. همچنین نوع الیاف‌دار این محصول نیز تولید می‌شود که دارای الیاف پلی پروپیلن است و این الیاف مقاومت کششی‌، خمشی و سایشی بتن را تا حد زیادی ارتقا می‌دهد.
  357,500 تومان
  برابر با 14,896 تومان هر 1 کیلوگرم
  تصویر  ضد یخ بتن ZAF (گالن 25 کیلوگرمی)

  ضد یخ بتن ZAF (گالن 25 کیلوگرمی)

  ضد یخ بتن تولیدی این شرکت بر اساس استاندارد ASTM C494 & C 666 بوده و با عملکرد چندگانه بر روی بتن تاثیر می‌گذارد.
  1,193,750 تومان
  برابر با 47,750 تومان هر 1 لیتر
  تصویر  ضد یخ بتن ZAF (گالن 5 کیلوگرمی)

  ضد یخ بتن ZAF (گالن 5 کیلوگرمی)

  ضد یخ بتن تولیدی این شرکت بر اساس استاندارد ASTM C494 & C 666 بوده و با عملکرد چندگانه بر روی بتن تاثیر می‌گذارد.
  246,250 تومان
  برابر با 49,250 تومان هر 1 لیتر
  تصویر  منبسط کننده بتن ZE-1 (بنا به سفارش)

  منبسط کننده بتن ZE-1 (بنا به سفارش)

  بتن پس از گیرش دچار جمع‌شدگی می‌شود. جهت جبران این جمع‌شدگی در مواردی که این پدیده مشکل‌ساز است و یا در صورت نیاز به ایجاد انبساط، از افزودنی منبسط کننده بتن استفاده می‌شود. منبسط کننده بتن پودری است که به هنگام تهیه بتن به آن اضافه می‌شود و علاوه بر ایجاد انبساط سبب کاهش آب مصرفی، افزایش روانی، جلوگیری از آب انداختن، جلوگیری از انقباض و افزایش مقاومت مکانیکی بتن می‌گردد. منبسط کننده بتن ZE-2 با استفاده از جدیدترین دستاوردهای شیمی ساختمان تولید شده است و علاوه بر داشتن کیفیتی بالاتر از منبسط کننده بتن ZE-1 میزان مصرف بسیار کمتری نیز دارد.
  تماس برای قیمت
  تصویر  میکروسیلیس (بنا به سفارش در بسته‌بندی درخواستی)

  میکروسیلیس (بنا به سفارش در بسته‌بندی درخواستی)

  استفاده از میکروسیلیس در بتن‌ریزی‌های مجاور سواحل دریاها به طور جدیدی مورد توجه مهندسین ساختمان قرار گرفته است به دلیل خصوصیات بارز پوزولانی میکروسیلیس‌، استفاده از آن جهت بهبود خواص مکانیکی و افزایش دوام در کشور های پیشرفته رو به افزایش است. میکروسیلیس یک محصول فرعی از کوره‌های قوس الکتریکی در جریان تولید آلیاژهای فروسلیس می‌باشد. این ماده با داشتن بیش از 90 درصد سیلیس با حالت غیرکریستالی و به شکل ذرات بی‌نهایت ریز با قطر متوسط 0.1 متوسط میکرون شدیدا پوزولانی و برای استفاده به عنوان یک ماده سیمانی در بتن بسیار مناسب است و با استاندارد ASTM C1240 مطابقت دارد. پودر میکروسیلیس جهت تقویت خواص آب‌بندی و دوام سازه‌های بتنی به خصوص در سازه‌های ساحلی، آبی و بتن‌هایی که در معرض حمله شدید سولفات‌ها و خوردگی آرماتورها قرار دارند، نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  تماس برای قیمت
  تصویر  میکروسیلیس (کیسه 10 کیلویی)

  میکروسیلیس (کیسه 10 کیلویی)

  استفاده از میکروسیلیس در بتن‌ریزی‌های مجاور سواحل دریاها به طور جدی مورد توجه مهندسین ساختمان قرار گرفته است به دلیل خصوصیات بارز پوزولانی میکروسیلیس، استفاده از آن جهت بهبود خواص مکانیکی و افزایش دوام در کشورهای پیشرفته رو به افزایش است. میکروسیلیس یک محصول فرعی از کوره‌های قوس الکتریکی در جریان تولید آلیاژهای فروسلیس می‌باشد. این ماده با داشتن بیش از 90 درصد سیلیس با حالت غیرکریستالی و به شکل ذرات بی‌نهایت ریز با قطر متوسط 0.1 متوسط میکرون شدیداً پوزولانی و برای استفاده به عنوان یک ماده سیمانی در بتن بسیار مناسب است و با استاندارد ASTM C1240 مطابقت دارد. پودر میکروسیلیس جهت تقویت خواص آب‌بندی و دوام سازه‌های بتنی به خصوص در سازه‌های ساحلی، آبی و بتن‌هایی که در معرض حمله شدید سولفات‌ها و خوردگی آرماتورها قرار دارند، مناسب است.
  55,500 تومان
  برابر با 5,550 تومان هر 1 کیلوگرم
  تصویر  هوازای بتن ZAE-1 (بشکه 220 کیلوگرمی)

  هوازای بتن ZAE-1 (بشکه 220 کیلوگرمی)

  هوازای بتن ZAE-1 ماده‌ای حباب‌ساز و جز افزودنی های بتن است كه با توليد حباب‌های هوای پايدار، محكم، ريز و نزديك به هم در داخل بتن باعث افزايش مقاومت آن در برابر سيكل‌های گرما و سرما شده و به خاطر كاهش نفوذپذيری و خاصيت آب‌بندی، مقاومت‌های شيميايی و مكانيكی آن را افزايش می‌دهد.
  تومان
  برابر با تومان هر 220 لیتر
  تصویر  هوازای بتن ZAE-1 (گالن 20 کیلوگرمی)

  هوازای بتن ZAE-1 (گالن 20 کیلوگرمی)

  هوازای بتن ZAE-1 ماده‌ای حباب‌ساز و جز افزودنی‌های بتن است كه با توليد حباب‌های هوای پايدار، محكم، ريز و نزديك به هم در داخل بتن باعث افزايش مقاومت آن در برابر سيكل‌های گرما و سرما شده و به خاطر كاهش نفوذپذيری و خاصيت آب‌بندی، مقاومت‌های شيميايی و مكانيكی آن را افزايش می‌دهد.
  تومان
  برابر با تومان هر 20 لیتر
  تصویر  واتر پروف بتن پودری ZWP-P (کیسه 5 کیلوگرمی)

  واتر پروف بتن پودری ZWP-P (کیسه 5 کیلوگرمی)

  مهم‌ترين علت عدم مقاومت بتن در مقابل نفوذ آب و ساير عوامل شيميايی نداشتن فشردگی لازم و وجود خلل و فرج در بتن می‌باشد. افزودنی واترپروف بتن پودری ZWP-P که جز مواد کمکی بتن شرکت ژیکاوا محسوب می‌شود با ايجاد فشردگی بيشتر در بتن مقاومت آن را در مقابل نفوذ آب و املاح شيميايی تا چند برابر افزايش داده و به علت كاهش ميزان آب مصرفی از ايجاد فضاهای خالی و منافذ ريز و همچنين تَرَك‌ خوردگی بتن جلوگيری می‌نمايد.
  83,750 تومان
  برابر با 16,750 تومان هر 1 کیلوگرم
  تصویر  واتر پروف بتن مايع ZWP-L (گالن 20 کیلوگرمی)

  واتر پروف بتن مايع ZWP-L (گالن 20 کیلوگرمی)

  مهم‌ترين علت عدم مقاومت بتن در مقابل نفوذ آب و ساير عوامل شيميايی نداشتن فشردگی لازم و وجود خلل و فرج در بتن می‌باشد. افزودنی واترپروف بتن مايع ZWP-L که جز مواد کمکی بتن شرکت ژیکاوا محسوب می‌شود با ايجاد فشردگی بيشتر در بتن مقاومت آن را در مقابل نفوذ آب و املاح شيميايی تا چند برابر افزايش داده و به علت كاهش ميزان آب مصرفی از ايجاد فضاهای خالی و منافذ ريز و همچنين تَرُك‌‌خوردگی بتن جلوگيری می‌نمايد.
  1,555,000 تومان
  برابر با 77,750 تومان هر 1 کیلوگرم
  تصویر  واترپروف بتن پودری ZWP-P (کیسه 20 کیلوگرمی)

  واترپروف بتن پودری ZWP-P (کیسه 20 کیلوگرمی)

  مهم‌ترين علت عدم مقاومت بتن در مقابل نفوذ آب و ساير عوامل شيميايی نداشتن فشردگی لازم و وجود خلل و فرج در بتن می‌باشد. افزودنی واترپروف بتن پودری ZWP-P که جز مواد کمکی بتن شرکت ژیکاوا محسوب می‌شود. با ايجاد فشردگی بيشتر در بتن مقاومت آن را در مقابل نفوذ آب و املاح شيميايی تا چند برابر افزايش داد و به علت كاهش ميزان آب مصرفی از ايجاد فضاهای خالی و منافذ ريز و همچنين تَرَك‌‌خوردگی بتن جلوگيری می‌نمايد.
  319,000 تومان
  برابر با 15,950 تومان هر 1 کیلوگرم
  تصویر  واترپروف بتن مايع ZWP-L (گالن 4 کیلوگرمی)

  واترپروف بتن مايع ZWP-L (گالن 4 کیلوگرمی)

  مهم‌ترين علت عدم مقاومت بتن در مقابل نفوذ آب و ساير عوامل شيميايی نداشتن فشردگی لازم و وجود خلل و فرج در بتن می‌باشد. افزودنی واترپروف بتن مايع ZWP-L که جز مواد کمکی بتن شرکت ژیکاوا محسوب می‌شود با ايجاد فشردگی بيشتر در بتن مقاومت آن را در مقابل نفوذ آب و املاح شيميايی تا چند برابر افزايش داده و به علت كاهش ميزان آب مصرفی از ايجاد فضاهای خالی و منافذ ريز و همچنين ترك‌ خوردگی بتن جلوگيری می‌نمايد.
  329,000 تومان
  برابر با 82,250 تومان هر 1 کیلوگرم
  Filters Close
  Min: تومان Max: 1,555,000 تومان
  ريال0 ريال1555000