جستجو
گروه محصولات
  Menu Close

  میکروسیلیس (کیسه 10 کیلویی)

  استفاده از میکروسیلیس در بتن‌ریزی‌های مجاور سواحل دریاها به طور جدی مورد توجه مهندسین ساختمان قرار گرفته است به دلیل خصوصیات بارز پوزولانی میکروسیلیس، استفاده از آن جهت بهبود خواص مکانیکی و افزایش دوام در کشورهای پیشرفته رو به افزایش است. میکروسیلیس یک محصول فرعی از کوره‌های قوس الکتریکی در جریان تولید آلیاژهای فروسلیس می‌باشد. این ماده با داشتن بیش از 90 درصد سیلیس با حالت غیرکریستالی و به شکل ذرات بی‌نهایت ریز با قطر متوسط 0.1 متوسط میکرون شدیداً پوزولانی و برای استفاده به عنوان یک ماده سیمانی در بتن بسیار مناسب است و با استاندارد ASTM C1240 مطابقت دارد. پودر میکروسیلیس جهت تقویت خواص آب‌بندی و دوام سازه‌های بتنی به خصوص در سازه‌های ساحلی، آبی و بتن‌هایی که در معرض حمله شدید سولفات‌ها و خوردگی آرماتورها قرار دارند، مناسب است.
  شناسه کالا در انبار: AB212
  65,000 تومان
  برابر با 6,500 تومان هر 1 کیلوگرم
  i h
  ارسال به
  *
  *
  روش ارسال
  نام
  تخمین تحویل کالا
  قیمت
  روش حمل و نقلی وجود ندارد

  افزودن میکروسیلیس به مخلوط بتن باعث می‌گردد Sio2 فعال آن با محلول هیدروکسید کلسیم Ca(OH)2 آزاد در منفذ موئین بتن ترکیب گردد و کریستال سیلیکات کلسیم نامحلول تولید نماید و در نهایت باعث تراکم ساختار خمیر سیمان و کاهش نفوذپذیری و افزایش مقاومت فشاری، الکتریکی، خمشی و کششی بتن، افزایش مقاومت بتن در برابر فرسایش، کاهش قابل توجه نفوذپذیری، جلوگیری از نفوذ یون کلر، سولفات‌ها و سایر مواد شیمیایی مخرب به داخل بتن گردد.

  مشخصات محصول
  مشخصات فنی
  حالت فیزیکیپودر پوزولان
  رنگخاکستری روشن
  وزن مخصوص250 گرم در سانتیمتر مکعب
  شکل ذرات کروی و غیرکریستاله (آمورف)

   

  نکات ایمنی:

  همانند تمامی محصولات شیمیایی دقت شود تا از تماس با چشم‌ها، دهان، پوست و مواد غذایی پرهیز گردد. در صورت تماس با پوست و چشم‌ها بلافاصله آن را به مدت 15 دقیقه با آب شستشو داده و به پزشک مراجعه نماید. اگر به طور اتفاقی بلعیده شد، می‌بایست اقدامات پزشکی انجام شود.

  0.0 0
  بررسی و نظر خود را بنویسید Close
  • تنها کاربران عضو می توانند بررسی خود را بنویسند
  *
  *
  • بد
  • عالی
  *
  *
  *
  مشتریانی که از این مورد خریداری کرده اند
  تصویر  سمنتکس F خاکستری (کیسه 25 کیلویی)

  سمنتکس F خاکستری (کیسه 25 کیلویی)

  ملاتی آماده مصرف بر پایه سیمان، سیلیسِ دانه‌بندی شده و افزودنی‌های مختلف جهت بهبود خصوصیات آن مانند کارپذیری بالا، چسبندگی به سطح زیرکار، مقاومت مکانیکی و شیمیایی بالا می‌باشد. این ملات برای کلیه کارهای تعمیراتی، پرکردن شکستگی‌های بتن و ماهیچه‌کشی مناسب است. سمنتکس دارای پیوستگی و همگنی زیادی بوده و بدون نیاز به آب اضافی به سرعت سیال شده و به علت داشتن انبساط جمع نمی‌شود و به خوبی در درزها و شکافها نفوذ کرده و چسبندگی زیادی ایجاد می‌کند.
  456,250 تومان
  برابر با 18,250 تومان هر 1 کیلوگرم
  تصویر  واتر پروف بتن پودری ZWP-P (کیسه 5 کیلوگرمی)

  واتر پروف بتن پودری ZWP-P (کیسه 5 کیلوگرمی)

  مهم‌ترين علت عدم مقاومت بتن در مقابل نفوذ آب و ساير عوامل شيميايی نداشتن فشردگی لازم و وجود خلل و فرج در بتن می‌باشد. افزودنی واترپروف بتن پودری ZWP-P که جز مواد کمکی بتن شرکت ژیکاوا محسوب می‌شود با ايجاد فشردگی بيشتر در بتن مقاومت آن را در مقابل نفوذ آب و املاح شيميايی تا چند برابر افزايش داده و به علت كاهش ميزان آب مصرفی از ايجاد فضاهای خالی و منافذ ريز و همچنين تَرَك‌ خوردگی بتن جلوگيری می‌نمايد.
  92,500 تومان
  برابر با 18,500 تومان هر 1 کیلوگرم
  تصویر  روغن قالب ژیکانول ZRA-1 (گالن 4 لیتری)

  روغن قالب ژیکانول ZRA-1 (گالن 4 لیتری)

  روغن قالب ژیکانول ZRA-1 ترکیبی از روغن‌های مخصوص و مواد امولسیونی محلول در آب می‌باشد که چسبندگی و پایداری آن افزایش داده شده است و قابل مصرف با انواع قالب‌های فلزی، چوبی و پلاستیکی می‌باشد. این روغن جزء مواد کمکی بتن محسوب می‌شود که لایه‌ای نازک و با دوام روی قالب ایجاد کرده و ضمن ایجاد سهولت در جدا شدن بتن از قالب‌ها نیز محافظت می‌کند. ژیکانول به علت محلول بودن در آب باعث خروج حباب‌های هوا و عدم ایجاد حفره در سطح بتن می‌شود.
  222,000 تومان
  برابر با 55,500 تومان هر 1 کیلوگرم
  تصویر  ژل میکروسیلیس ZH-150 ( 24 کیلوگرمی)

  ژل میکروسیلیس ZH-150 ( 24 کیلوگرمی)

  ژل میکروسیلیس ZH-150 به عنوان افزودنی بتن برای تولید بتن با مقاومت زیاد، دوام، اسلامپ بالاتر و نفوذپذیری کمتر نسبت به بتن معمولی به کار می‌رود و استفاده از آن به دلیل دارا بودن ترکیب پوزلانی، علاوه بر افزایش روانی و مقاومت‌های مکانیکی، سبب بالا رفتن مقاومت شیمیایی و نفوذناپذیری در برابر رطوبت و یون‌های خورنده از جمله کلر و سولفات شده و مصرف آن در مناطق شمالی و جنوبی کشور که در معرض خورندگی چنین یون‌هایی قرار دارند قویاً توصیه می‌گردد. ژل میکروسیلیس به عنوان جایگزین بخشی از سیمان است که دارای فوق روان‌ساز، انواع آب‌بند بتن و میکروسیلیس و برخی از افزودنی‌های دیگر می‌باشد. ژل میکروسیلیس ZH-150 بر اساس استانداردهای ASTM C1202 & C494 تولید و عرضه می‌شود. همچنین نوع الیاف‌دار این محصول نیز تولید می‌شود که دارای الیاف پلی پروپیلن است و این الیاف مقاومت کششی‌، خمشی و سایشی بتن را تا حد زیادی ارتقا می‌دهد.
  374,000 تومان
  برابر با 15,583 تومان هر 1 کیلوگرم
  تصویر  روغن حل شونده یا آب صابون (گالن 4 لیتری)

  روغن حل شونده یا آب صابون (گالن 4 لیتری)

  روغن حل ­شونده یا آب صابون یا امولسیون شونده به روغن­‌های محلول در آب گفته می‌‌شود و به این منظور امولسیون پایداری را تشکیل می­‌دهد که به شکل­ محلولی شیری رنگ است.
  تومان
  برابر با تومان هر 1 لیتر