جستجو
گروه محصولات
  Menu Close

  ژیکامین - چسب تقویتی ملات و دوغاب (کیسه 15 کیلویی)

  ژیکامین یک افزودنی تقویتی شامل چندین نوع مواد شیمیایی و چسب‌های ساختمانی برای بالا بردن چسبندگی و کار پذیری ملات کاشی‌کاری و دوغاب نصب سنگِ نما می‌باشد. با اضافه کردن آن به ملات علاوه بر چسبندگی مقاومت کششی و خمشی، مقاومت در مقابل سیکل‌های گرما و یخ‌زدگی و دوام ملات چندین برابر افزایش می‌یابد.
  شناسه کالا در انبار: CHS403
  2,396,250 تومان
  برابر با 159,750 تومان هر 1 کیلوگرم
  i h
  ارسال به
  *
  *
  روش ارسال
  نام
  تخمین تحویل کالا
  قیمت
  روش حمل و نقلی وجود ندارد

  افتادن سنگ‌های نمای ساختمان یا سرامیک نصب شده بر روی دیوارها و آسیب جدی به شهروندان و حتی منجر به مرگ پدیده‌ای شایع است که علی‌رغم انجام تمهیداتی مشکل، وقت‌گیر و پرهزینه‌ای چون نصب سیم در پشت سنگ، نصب لقمه با چسب سنگ و یا اسکوپ‌های متنوع و در نهایت پیچ و رولپلاک کردن سنگ همچنان اتفاق می‌افتد که علاوه مشکل و پرهزینه بودن جایگزینی قطعات افتاده، خطرات جانی و مالی به وجود می آورد. این اتفاق به صورت کم‌خطرتر ولی همچنان مشکل‌ساز در مورد سنگ، سرامیک و موزائیک نصب شده بر روی کف نیز روی می‌دهد که لقی، نفوذ آب و آلودگی به زیرکار و اجبار به تعمیرات پی در پی و اغلب بی‌نتیجه را در پی دارد. این مشکل در اماکن عمومی مانند صحن‌های روباز حرم‌ها، مساجد، پیاده‌رو‌ها و پارک‌ها به وفور مشاهده می‌گردد. موارد استفاده ژیکامین با توجه به حوادث و مشکلات به وجود آمده به شرح ذیل توسط این چسب قابل حل خواهد بود: 

  • بالا بردن چسبندگی ملات به سرامیک‌های پرسلانی و گرانیتی
  • نصب سنگ و سرامیک، سنگ آنتیک و مصنوعی و موزائیک به روش سنتی در نما و کف

   

  مشخصات محصول
  مشخصات فنی

   

  حالت فیزیکی 

  پودر
  وزن مخصوص 2/1 gr/cm3
  بسته بندی کیسه پلاستیکی ۵ و ۲۵ کیلویی
  0.0 0
  بررسی و نظر خود را بنویسید Close
  • تنها کاربران عضو می توانند بررسی خود را بنویسند
  *
  *
  • بد
  • عالی
  *
  *
  *
  مشتریانی که از این مورد خریداری کرده اند
  تصویر  ژیکانیت - ملات تعمیراتی نفوذگر (کیسه 20 کیلوگرمی)

  ژیکانیت - ملات تعمیراتی نفوذگر (کیسه 20 کیلوگرمی)

  ملات تعمیراتی ژیکانیت (ملات تعمیراتی نفوذگر) با داشتن خاصیت نفوذی علاوه بر ایجاد چسبندگی بالا، موجب آب‌بندی قطعات شده و خود نیز مقاومت فشاری و سایشی زیادی دارد. ملات ژیکانیت (ملات تعمیراتی نفوذگر) یک جزئی آب پایه بوده و جانشین مناسبی برای سیستم ملات‌های ترمیمی پایه سیمانی و چسب بتن می‌باشد.
  643,000 تومان
  برابر با 32,150 تومان هر 1 کیلوگرم