جستجو
گروه محصولات
  Menu Close

  اتصالات

  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه
  تصویر  قلاب میلگرد بستر

  قلاب میلگرد بستر

  قلاب میلگرد بستر یکی دیگر از اِلِمان‌های میلگرد بستر می‌باشد که سبب اتصال میلگرد بستر (خرپایی یا نردبانی) با گیره میلگرد بستر می گردد. این المان از مفتول فولادی گالوانیزه به طول 65 سانتیمتر و با ضخامت 4 میلیمتر تولید می‌شود. قلاب‌ها پس از عبور از میان گیره در داخل سطوح دیوار و ملات مدفون شده و نیازی به اتصال جوشی با میلگرد بستر ندارند.
  تماس برای قیمت
  تصویر  گیره میلگرد بستر

  گیره میلگرد بستر

  یکی از اجزای اصلی اجرای میلگرد بستر، استفاده از گیره است. گیره‌ها با استفاده از جوش یا با استفاده از پیچ و پلاک به ستون، دیوار و یا وادارها متصل می‌گردند. این کار سبب می‌شود تا ضمن اتصال تیغه‌ها به اسکلت اصلی ساختمان، در زمان بروز زلزله، به صورت مستقل عمل نموده و دیوارها کمتر دچار ترک‌خوردگی و یا ریزش و خرابی گردند.
  تماس برای قیمت
  تصویر  نبشی منقطع گالوانیزه

  نبشی منقطع گالوانیزه

  نبشی منقطع یکی از جدیدترین نوع والپست‌ها می‌باشد که امروزه مورد استفاده قرار می‌گیرد.جنس این والپست از ورق فولاد گالوانیزه می‌باشد. و در برابر پوسیدگی‌ها کاملاً مقاوم می‌باشد. ضخامت این محصول 1 میلی‌متر می‌باشد، اما از آنجایی که ورق این محصول دارای نک (شیارها و فرورفتگی های روی آن) می‌باشد استحکام به مراتب بالایی دارد. این کار باعث شده تا میزان مواد اولیه مورد استفاده به 50 درصد کاهش یابد و در عین حال استقامت آن از ورق گالوانیزه 2 میلی‌متری نیز بالاتر باشد. نبشی منقطع که با نام نبشی نگهدارنده دیوار نیز شناخته می‌شود دارای سایزهای متفاوتی نیست، یعنی تنها در طول 30 سانتی‌متری تولید و استفاده می‌گردد. اما طول بال آن می‌تواند متفاوت باشد.
  تماس برای قیمت